15 Mart 2014

Bir Google arama sonuçları belgeseli.

Sinir oluyorum ha! Yahu Google'a öyle şeyler yazıp benim bloguma geliyorsun ki, zannedersin porno blogu, zannedersin sadece kahır, üzüntü ve keder yazıyorum, zannedersin Spotty'nin akrabasıyım! Aaa, bazen delleniyorum, bazen de çok çok gülüyorum ama olsun! Başlayalım:
abimin karısını azdırdım: oyyy maşallah sana! İyi bok yedin pezevenk! Tamam aferin falan mı diyeyim sana ben, ne yapayım şimdi! Yengesine neler neler yapıyor, bak bak bak!
altına işşşeyen oruzpu kadınlar blogspot: hüüü! Ya, ama ben bu aramayı hak edecek ne yaptım ha ne! İşşşeyen, ne demek! Oruzpu ne demek! Bunu izleyip ne yapıyorsun sen be arkadaşım! Osbir falan mı çekiyorsun ne yapıyorsun, hah! Ne yapıyorsan ne olur yapmayı bırak...
senin o kalbin var ya o kalbin, benim: oooo, takıntılı aşklar görüyorum oğlum, ne iş! Aferin canım benim, böyle devam et sen! İstediğin kızı alacaksın sen bu gidişle, inanıyorum ben sana canım benim!
ben annemin bokunu yedim: Afiyet şeker olsun! Ulan şaka mısın sen, ne bu ya! Haa, sen diğer bombaya da bak:
sevgilimin bokunu yedim: bence bunu yazan tam bir 'bok yiyici'! Üsttekini de yazan bu hatta, bak ben eminim! Kalktım ben bunu Twitter'da paylaştım. Bak bak sen şeytanlara bak:
sevgilimin bokunu yedim uzun saçlı kel adam diye aratmışlar! İşsiz misin lan siz! Rahat bırakın blogumu, bok mok falan hayırdır ya?!
amcaya özür dileme mesajları: Oradan bakınca sanırım adeta bir 'en güzel sms sözleri' kitabının yazarı gibi bir şey olarak duruyorum! Yahu basın gidin. Bak canım, amcana ne mesaj atıyorsun sen! Git elini öp, en azından bir iki lira bir şey koparırsın. Büyümüş büyümüş amcalar pek sevmiyor telefon işlerini, hadi gülüm.
gogıl ya da gugıl: Tamam, küçükken ben de bazen Google'da Google arardım ama Allah aşkına ya! Niye insan okunuşunu arar ki? Yapmayın bunu ne olur!
hacker bilgisayarımdan bilgi çaldı ne yapmalıyım: Hiii! Çok dikkat et tamam mı? Önce sağa, sonra sola, sonra tekrar sağa bak, sonra da otur oyun oynamaya devam et. Bir de baktın çok korkuyorsun, git saklan. Yahu ben ne bileyim!
kel adam: Kel Adam değil yavrucum, Uzun Saçlı Kel Adam! Adım soyadım gibi bir şey işte!
uzun saçlı kel adam kitapları: Canımın içi, daha çıkmadı be... Ama emin ol, bir gün bunu yazdığında altta şak şak şak çıkacak! Yemin ediyorum sana, söz veriyorum!
kel emine otu: Bizde kalmamış canım ya, sen komşuya sorsana bi.
orospu resim: Git video falan izlesene çocuğum, niye resim bakıyorsun? Haa, bilgisayarıma telefonuma falan atacam diyorsan o ayrı ama!
ağlayan adam resmi: Bunu arayan kişinin kafasından bir tane alabilir miyim yahu! Kendimden biliyorum, ağlayınca dünyadaki en çirkin insanlardan biri oluyorum. Ne yapacaksın sen ağlayan adamı!
spottynin kim olduğunu biliyor musun: Öncelikle Google ile amcasının oğlu İbrahim gibi konuşan bu kişinin alnından öpmek istiyorum. Bir de bir şey daha diyeceğim. Yahu sana ne? Kimse kim, yazıyor mu, okuyor muyuz? Evet. Bitti o zaman!
spotty takıntı mavi kim: Ha buyur! Spoticim, başladı bak saçma salak aramalar, dikkat et sen bence. Bu arada arkadaşlar açıklıyorum, bu kadar Spoti aramasının başka bir açıklaması olamaz çünkü. Spoti benim amcamın kızın halasının torununun yengesinin dayısının amcaoğlunun kızı! 
öksürüyorum tıksırıyorum ölüyorum sanki ne yapmalıyım: çok geçmiş olsun ciğerim. Sıcak su iç, geçmezse git bir doktora görün. 


Bunlar sadece yarısıydı... Daha bir sürü var, onları da başka bir yazıya artık! Bu arada, bir sürü kişi direkt blogun adını arıyor Google'da, mutlu oluyorum yahu! Yine bu arada, "uzun saçlı kel adam kitapları" yazan kişi, canımsın! 


11 yorum:

 1. Bende de mercimek ile irmiği karıştırmış bir abla var, benim blogda çözüm aramaya gelmiş olsa gerek.
  Bi de sen ne salak kızsın beee diye gelen var, seninkilerin hepsine bin basar asdjkhfkxhgds

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asdhhgwqj bunların kafası da ayrı be!

   Sil
 2. Ne güldüm uska ya :D
  Benim aramalarım niye böyle eğlenceli değiiiil :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cidden eğlenceli ama bazen sinir krizine giriyorum, bunlar ne yahu diye :-Ppp

   Sil
 3. Hala gülüyorummm
  Bunlar şaka de, lütfeeen!

  YanıtlaSil
 4. Eyvah akraba olduğumuz ortaya çıktı desene. :P
  Çok komik aramaların varmış ya benim pek böyle değil ama bir iki tanesi benziyor. :)
  Allah bize sabır onlara da akıl versin. :D

  YanıtlaSil
 5. ahahah bunlar ne ya? Kendikimi merak ettim de nerden bakıyoruz bunlara?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım hani istatistik var ya, oradan trafik kaynaklarına gir, en altta

   Sil
 6. Benimkiler daha çok "sarışın yakışıklı 6. sınıf erkekler" tarzında oluyor bunlar ne ki dksjfhksdhfjd

  YanıtlaSil